Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesus

    senior tag

    válasz bandiras2 #49801 üzenetére

    +oriic
    Köszönöm az ajánlásokat, el is kezdem akkor a 0079-től a sorozatot, mondjuk japán szinkronosat találtam belőle amihez felirat is van, ugyhogy majd meglátjuk mi sül ki belőle :D

    A makett témához: 2vh-s dioráma a hóbort, csak amikor voltam boltban beszerezni a dolgokat, akkor láttam hogy ilyen robotos téma is van, onnan indult ki az egész. Lehet énis építek majd egyet, mert van amelyik eleg komolyan néz ki, és tök jól mutatna a polcon.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.twitch.tv/csehla

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz bandiras2 #49801 üzenetére

    Sokan nem értenének velem egyet, de szerintem a Unicorn egy borzalom.
    Hagyjuk már azt meg a gyerekmese vonalak, hogy a főhős, akinek az éppen akkor legerősebb fegyver van a birtokában, oldaltól függetlenül szabadon járkálhat, és senkinek nem jutott még eszébe dutyiba zárni vagy simán csak megölni...

    Szerintem az újkori Gundam-ek közül a legjobb a 00.
    Az Iron Blooded Orphans-ban nagyon jó volt a kezdés, de annyira érződik rajta, hogy bele van erőltetve az újabb merch eladása miatt az újabb modellek bemutatása. A karakterfejlődés bemutatásának hiányát nem pótolja egy újabb makett alapanyag. Meg a beleerőltetett vörös Gundam és a maszkos antihős... Nálam ez inkább ellenszenvet váltott ki. Lehetett volna új lore-t és egy új univerzumot építeni, de helyette mindig vissza kell nyúlni a régi jól bevált elemekhez. Tiszta Star Wars új trilógia.

    A 00 ezt elegánsabban kezelte, ott Graham nem a semmiből jött, hanem vitte magával a világ, és vágyott a fejlődésre, volt belső konfliktusa is, és a karaktere a végére (film) nálam teljes lett.
    Nagyon sok karaktert mozgat a 00, és mindegyiknek van/lesz szerepe a történetben. (Szegény IBO-t nem akarom tovább rúgdosni.)

    Én, személy szerint, szeretnék több olyan Gundam-et, ahol felnőtt jellemek vannak (nem vinnyogó tinik vagy "dull" mindenben legjobb főhősök), és felnőtteknek szól a történet.
    Szóval, az én ajánlatom a nem tini anime nézőknek: 00, Thunderbolt, és talán az IBO.

    A régi darabokat jól leírtad, csak talán sok volt a "feltétlen nézendő". ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák