Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Elden Ring - Shadow of the Erdtree teszt

    gp Több, mint két évet kellett várni az Elden Ring első, és valószínűleg egyetlen kiegészítőjére. Megérte vajon a várakozást?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz beastars #49346 üzenetére

    Nem, ez tipikusan az a totyik, ahol a magyar elnevezéseket kell kisilabizálni. :))

    Meg néha Totheground kanjival írt féljapán/félangol betűszavas idol vadszakzsargonját. ;]

    Szerintem nincs annál egyszerűbb, mint a kívánt minőségben, választott angol subbal leszedni, majd archiválni (esetleg később a favoritokat megvenni lemezesen is), de kinek a pap, kinek a papné.

    "Olimpia meg szerintem ami volt az a tragikus tüz eset ahol is több ember meghalt mar nem tudom melyik studio volt"

    Kyoto Animation.

    Ja, a Sword Art Online sikere óta megint nagyon elővették az isekait. Jó is az, csak kevés a kiemelkedő.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák