Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBT

    addikt

    válasz Silεncε #45047 üzenetére

    Wall of text incoming:
    Ez az okos szó kivételével mind igaz a pincérnőre is. Nyilván, ha okos lenne, akkor nem ABBAN a "zeneiparban" lenne, de így legalább többekhez is eljut, aztán emelkedhet a nívó és az önértékelés/önimádat is. Arra azért kíváncsi lennék, hogyha esetleg nemzetköziben is befutna és elismert lenne, akkor milyen ember válna belőle. Mert így kicsiben oké, hogy aranyos és jófej, de mi lesz ha benyomja a Caps lockot?

    De nem hibáztatom, hisz, ha még mindig a karrierjét építené a helyi mekiben, akkor én sem ismertem volna meg, meg aztán a fene se tudja, hogy milyen élete volt ott a faluban - apu, anyu verte-e vagy sem/benyerített-e a ló az ablakon vagy sem és hasonlók.
    Na, meg egy másik pincérnő az egy másik pincérnő, nem olyan, mint ő. Bár, mivel nem ismerjük, lehet nem kéne ennyire ragaszkodnom hozzá. Lehet, totál elviselhetetlen, ha nem kap meg valamit/nem úgy alakul valami, ahogy elképzelte. De az eddigi kommunikációi és megnyilatkozásai alapján nem úgy tűnik, hogy ilyen lenne, de aztán, lehet, hogy baromi jó színész, vagy a nagymértékű tisztelet és alázat miatt tűnik kevésbé problémásnak.
    És mivel ott nagy a szórás, hamar találni helyette másik - szebb, aranyosabb alternatívát, aki lehet még okosabb és jobb is mindenben. Igazából már a követői között is van számos olyan menyecske, akik küllemben rávernek néhányat, aztán sima "átlagemberek". Egyik-másik baromi aranyos, csak baromira nem tudnak angolul. De, ha már valamennyire tudni fogok a nyelvükön, javarészt áthidalható lesz ez a probléma.

    Baromi jó élmény lehet kimenni, persze nem Paul Loganként viselkedve, mert az eléggé aberrált minden országban és kultúrában (de azért van töke is a gyereknek, hogy milyen ordenáré faszságokat bevállalt egy idegen kontinensen-országban és kultúrában), de hogy ott kint éljek és érvényesüljek azt már nem igazán tudom elképzelni. Itt már faszán felfuttatott munkahelyem van, megannyi jó lehetőséggel és élménnyel, tanulással és pozícióval. Ilyet a "semmiért" nem szokás eldobni, bár az is igaz, hogy ameddig nem láttam meg a pincérnőt, addig nem is gondoltam arra, hogy innét el kéne húzni. Nyilván, ha előmászik a best waifu ever valamelyik barlangból és engem akar, akkor bizony megyek, de csak úgy látatlanban... :DDD

    Huszonévesen, ha van rá lehetőséged (sok pénz, gazdag apu+anyu és ismerős Japánban) és imádod Japánt, akkor még fel tudod pimpleni magad ott, hogy még a jég hátán is megélj. Erre külön van valami támogatás is (30 év alattiak tanulása/munkahelyi beilleszkedése Japánban) nyilván a jóléti EU Országokban. Nyilván ez nekem már duplán bukó (életkor miatt főleg).
    Szóval... nekem már marad a teszkó alsó polca + káefcés álomkarrier. :DDD

    #45051
    Ne vesszetek már össze, olyan jó kis közösség vagytok, semmi szükség az amperkedésre! Én mindenki tapasztalatát szívesen olvasom, akár real, akár rajzolt. :R

    [ Szerkesztve ]

    "I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Új hozzászólás Aktív témák