Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz neko18 #25064 üzenetére

    Oké, és lehet, hogy a végén gagyi lesz a Chi(remélem nem), de eddig tetszett. :)
    Súlyozott pontozás van. Én ha megnézem mondjuk az Anidb top 250-es listáját, akkor sok olyan művet találok ami nem 10-15 éveseknek szól, nehéz mű és nem értenék meg, mégis a listán szerepel. Persze az a lista sem tökéletes, van pár túlértékelt mű, de "szerintem" nagyon minimális lehet azon művek száma amik a megérdemelt értékeléstől lényegesen rosszabbat kaptak. Ez nem az Animeaddicts ilyen szempontból, mert ott tényleg gáz van a pontozási rendszerrel. Én azért hagytam föl már az ilyen 4-5 pont körüliekkel is, mert mindig az volt, hogy már egy tucat ilyet láttam és semmi meglepetés nem volt, sablon karakterek, sablon történet. Amikor még animézni kezdtem akkor persze tetszettek, mert korábban nem láttam ilyet, egyedileg hatott, de egy idő után már uncsi amikor ugyanazokat puffogtatják századszorra is.

    (#25065) [oWn]f4te
    Lehet, hogy a kodomo az alfája meg az omegája a lolinak, nem tudom, ettől függetlenül én nem nézek pedofil cuccokat. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák