Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    válasz Mister_X #23902 üzenetére

    Azt vártad, hogy harminc percben letesznek valami istencsászár friss dolgot?
    Nem, azt vártam, hogy ne azt magyarázzák át 30 percen keresztül ami már az utolsó 1 percbe kiderült a tv verzióba. Ott megmutatták mindenki happy, kész. Erre kapott egy részt ezzel kapcsolatba...hát oké ha valami értelmes körítésbe lett volna, oké, de ez sz*r volt csak, hogy kifejtsem nehogy az legyen csak fröcsögök.
    Ami legrosszabb volt benne, hogy vontatott kiszámítható volt, semmi eredeti nem vittek végig. Fogtak egy átlag hárem helyzetet és megmutatták nekünk a M.N karakterivel, csak hogy nem volt ott a főszereplő szóval a végeredmény egy átlagosnál is gyengébb valami az ismeret karakterek új arcaival, csak hogy a nézők végig vártak na...mikor történik a nagy dolog, a nagy csattanó de annyira végére hagyták, hogy az a kevés kis akciót is elrontotta, mivel ha nem az utolsó 5 percbe történik értelmes akkor semmikor, és mivel nem BAD END így várható volt, hogy mi lesz a vége....ezért sz*r.
    Mivel közelébe nem volt az M.N-nek az se tökéletes, de sok jó ötlet van és elég sok olyan ötlet ami nagyon válogatja az embereket,hogy tetszik e. És az egésznek van egy hangulata van amit átad és nem csak egy valami amit csak azért adnak ki, hogy legyen ez is. :)
    És sorolhatnám, de ez arról most nincs szó, az OVA-k egyébként is gyengébbek mint a sorozat, de itt még az átlagnál is gyengébb.

    flex awesome
    Nem hozzám szólt, de én csak egyet mondok Corpse Party ez töménytelen goro. Érdemes OVA-t előtte megnézni, hogy valamit tudj az egészről. Úgy 5 rész szóval belefér, de előre szólok ez végig goro. :U

    [ Szerkesztve ]

  • neko18

    senior tag

    válasz Mister_X #23902 üzenetére

    Én pedig pont ezt szerettem, hogy semmi oka nem volt és szerintem ez tette ő igazán félelmetessé, gonosszá és őrülté :) Annál szerintem nincsen félelmetesebb mikor valaki ok nélkül akar ölni :) Pusztán csak azért mert élvezet neki vagy unatkozik :) De lehet hogy én is újra megnézem mert tavaly elég sok animét sikerült megnéznem :)

    Sajnos még nem tudok japánul ezért nekem nem tűnik fel az ilyesmi. Próbálgatok tanulni, de hol jut rá időm hol nem sajnos. A hiraganákkal nagyon jól boldogultam, de a kanjik már túl nehezek :) Egy tuti hogy a jelenlegi japán tudásom 90%-a az animékből van :) Ha egyszer kijutok akkor meg úgy is rá leszek kényszerítve a helyi nyelvjárásra :)

    kdxsv

Új hozzászólás Aktív témák