Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz PaladiN #627 üzenetére

    Köszi a biztatást. Szerintem egy ilyen full time-s IT-s melóval lehetne vagy 2000 fontott keresni.

    De persze én sajnos ehez tényleg kevés vagyok. Nekem nehezen megy az angol szerintem! Most is ugye járok erre az íntenzív tanfolyamra és azért valjuk be idegenekkel angolul beszélni néha kicsit ''izzasztó'':B

    De szerintem nem csak én vagyok zavarba sokszor. Mind1 ami tőlem telik azt megteszem!;)

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • Brogyi

    senior tag

    válasz PaladiN #627 üzenetére

    Nagyon igazad lehet.Tegnap voltam nyelvsuliban es ket magyar sraccal talalkoztam.Minden teged igazol,nagyon batrak,nagyon gyorsan valaszolnak,es bizony nagyon magabiztosak.Gondolom az itteni elet formalta ilyenne oket.Aki majd tervezi a tanulast az hozzon magaval szotarat.Az tetszett hogy mondta az egyik hogy az elejen melegekkel lakott es nem ismerte fel oket rogton.Mondta viccesen hogy egy kis csokis karika es minden ok.Mostani helyen meg bagoznak a tarsai,de ez a kisebbik baj.Minden este belovik magukat.Ezek az arny oldalak,de nagyon jol viseli.Persze O is mondta hogy nagyon nehez az elso idoszak.A yes es no szokinccsel jottek ki,es lam hol tartanak.Szoval nagyon vigyazni,mert az eleje NAGYON nehez.Erdemes a nyelvsulit kiprobalni,mert ugye hasonszoru emberekkel talalkozol,es nem utolso sorban valami angol is ragad rad.
    Ugy latom az nagyon jo modszer ha tobben osszealltok es ugy egy egesz hazat vesztek ki.Olcsobbra jon ki es sokkal jobb szobatarsak lesznek.

Új hozzászólás Aktív témák