Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nicky

    újonc

    válasz PaladiN #1029 üzenetére

    Koszi a valaszt!

    Ahogy mondtad irany a suli. De nem am, hogy ez mukodne!!!! Azt mondtak, hogy amig nincs valami iskolai numberom addig nem tudnak nekem adni semmilyen igazolast. Mivel tegnap kezdtem a sulit, ezert majd csak jovoheten hetfon fognak adni szamot, addig jarjak csak szepen mindennap a suliba. Ez idaig oke, rafer a tudasomra (csak a level 1-be raktak), de nekem MUNKA kell. Megyek boltrol boltra es ha ezert nem fogok munkat kapni, hat nagyon merges leszek (kit erdekel?:O).
    Hja! Nem egyszeru ez a kezdes!(ezt senki sem mondta)
    Egyebkent ertettem en elsore is, hogy lakcim kell a banknak ami oke, hiszen nem kuldhetik utanam hostelrol hostelre a banki papirjaimat, de hogy miert nem jo nekik az alberleti szerzodes, amit raadasul egy UGYVED irt ( o a tulaj). Raadasul direkt nem tokoltem nagyon lakas valogatassal, hanem nagyon gyorsan dontottem hogy oda koltozok es kesz, hogy legyen lakcimem.
    Hat nincs mit csinalni eroltetni kell a szamla nelkuli munkavallalast! De lehet begurulok es tenyleg valamilyen fookos utan kialtok a banknal. (vagy a sulinal?)
    Az se erdekelne hogy fapados vagy sem csak a munkahoz jo legyen!
    Egyebkent mennyi penzt kellene betenni arra a szamlara?

Új hozzászólás Aktív témák