Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r0dg3cc

    tag

    hi

    vegigolvastama topicot erdemes volt, en juniusban a vizsgaim utan akarok lelecelni newcastleba
    aszem ha nem lennenek ott ismeroseim akik megigertek hogy segitenek , lakhatok naluk stb. akkor igencsak elbizonytalanodtam volna belecsapjak e ebbe a lecsoba :DD

    a 2 csaj fel eve kint van, meloznak az eygiknek 2 meloja is van (azt mondtak ha arra mesz hogy penzt hozz haza akkor min. two job needed :) 1 bol csak eleldegelsz de haza nem sokat hozol) haverom 3 hete ment ki papirjai folyamatban vannak, allando meloja nincs meg de alkalmi az folyamatosan (heti 1-2-3 nap) es ebbol mar megvan alberlet+kaja , ha minden igaz en leszek a 4. magyar abban a keroban :D havi 140Ł egy szoba , londoni arakhoz kepest eleg barati (60Ł/het) aztmondtak nyugis hely meg minden.. folyamatos kapcsolatban vagyok veluk (msn, sms) probalok minel tobb infot leszivni, repjegy oda nevetsegesen ocso (easyjet-el akar 10eFt ert mehetsz, illetekkel egyuttha jo napot fogsz ki ) az lenne a kerdesem tapasztaltabb emberektol, hogy altaluk tudok e ugy papirmunkat elinditani hogy en meg kint se vagyok?:) magyarul telefonon bejelentkeznek a nevemben, es mire en kint leszek mar folyamatban lesz a dolog.. oket is megkerdem de hatha vki elobb valaszol itt

    amugy masik haverom irorszagban van Cork mellett es heti 400€-ert epitkezeseken (csaladi haz) allvanyoznak, nem szakadnak meg azt mondta, a fonok birja oket (a fekakat nem csipazzak ott mostmar) a haz amit tobben berelnek fejenkent havi 180€ rezsi se nagy szam
    aztmondta ott kb ugyanannyit lehet keresni viszont olcsobb a megelhetes

    majd meg irok a fejlemenyekrol hatha mas is tud belole profitalni

    (kozben jott info tobb ismerostol hogy kimentek londonba vakon , ertsd: mindenfele otlet, kontkakt nelkul es fullra sz*pattak oket, egyik srac haza is jott 1 het mulva, szoval tervezes nelkul nem erdemes nekivagni)

    mennyire igaz a valosag?

Új hozzászólás Aktív témák