Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Soybex #28017 üzenetére

    Azzal nem játszottam, tegnap unatkoztam a film alatt, nézegettem a játéklistát hátha találok ilyen nyomkodósat (tudod ilyen tipikus pár perces semmi értelme de az agyad leköti játékot mint a ketchapp-osok) és akkor láttam ezt elősször hülyeségnek, tartottam de a magyar értékelések nagyon jók, és tényleg jó, a másikat nem ismerem,szóval nem tudok válaszolni egyenlőre marad ez, néha elővevősnek remek. (én sem nagyon adok a beírók véleményére, de ebben a játékban igazuk van, aki pl nézi a tv-ben szereti ezeket a műsorokat az értékeli ezt a játékot is, tényleg meglepően jó)

    A pawn stars az más egyébként az 1 zálogházas műsor ez meg a raktár eladást szimulálja mikor árverezik a raktárat, van a discovedryn is meg a HISTORY- csatornán is biztos láttál már ilyet, szóval nem nem ugyanolyan.

    semmilyen extra különleges jogot sem kér amikicsit is rázósabb, szóval 1 letöltést szerintem tényleg megér, olyasmi mint a taxis és társai , különösebb érrtelme nincs mégis (szerintem) mókás és kicsit lefoglal viszont az energia rendszer miatt nem fügsz rá abnormálisan .

    [ Szerkesztve ]

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Soybex #28017 üzenetére

    Azzal játszottál? Érdemes kipróbálni? (a műsort nagyon szeretem), működik offline? És ha nem tudok angolul nem tudom elolvasni amit ír, akkor is el lehet vele lenni? (pl mint a raktárossal amit linkeltem) köszi.

    MÁS: a reklámokat nézegesse aki letölti a játékot, ha ad arany-os videót nézzétek, 1 arany 1 videó, a sok arany pl hasznos, 5 aranyért ad 20 energiát ergó feltölti az elemet full-ra, értelemszerűen ez akkor hasznos ha épp nincs net, se energia de az ember éppen szeretne 1 kicsit játszani.

    (gondoltam beírom, mert ez is szerintem végülis korrekt rendszer, hogyha gyűjtöm az aranyakat videóért később felhasználhatom játszani)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák