Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Quqesz #19051 üzenetére

    Igen ... ezért is mondom hogy fentartásokkal kezelem a dolgokat nem fikázás !

    Csak ahogy te is mondod a szálka benne van az emberben, na de majd valami ismerősnek biztosan lesz ilyen telefonja amit megtudok majd nyomkodni és akkor normális mérvadó véleményem is lesz róla :K

    Páromnak S4 (i9506) van az erősebbik Snapi 800 -s verzió és komolyan mondom hogy szinte tökéletes, nem nagyon van vele semmi gond pedig lassan már 2 éves, az akku is elég jól bírja, a kijelző sincs beégve (ok a multitasking kuka) de a rendszer komolyan mondom hogy jó (pedig 5.0.2 van rajta) lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen a Samsungokkal és mindig kifogok valami sz*rt :B

    (#19052) no more

    A töltő bekavart ... már nem emlékszem hogy milyen telefonnal de nekem is volt ilyen hogy ha töltőről nyomkodtam akkor megvolt hülyülve, most a gyerek néha szoktam látni hogy töltőn nyomkodja de még nem panaszkodott semmi ilyesmire, de holnap letesztelem én is töltőn nyomkodva ! :D

    Az is benne lehet hogy gyári hibás volt ... én a kiállított Sony telefonoknál találkoztam hasonlóval pl. megnyitottam az Appdrwaert és egyből előjött bal oldalról az a Sony menü ;]

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák