Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaciokos

    őstag

    válasz #79335424 #81958 üzenetére

    A fapadosságot a kinézetére értettem. Első ránézésre nem erőltették túl a dizájnt, bár persze ez nem jelentős probléma.

    A hangerőszabályzásról: sajnos a kocsimban levő erősítő szivat: a jack bemenet jelét szándékosan kevéssé erősíti, a használatiban azt írja, hogy azért, hogy ne gerjedjen, ha a zenelejátszót közben töltöm is. A lényeg, hogy max. hangerőre kell tolnom a telefont, hogy normálisan szóljon, az Android meg néha leveszi a hangerőt, hogy ne hallgassam túl hangosan. A PowerAMP lejátszásban ez a művelet egy kb. 1-2 tizedmásodpercnyi halkulást eredményez, a progi lereagálja a dolgot, és visszaállítja a hangerőt. Onnan tudom, hogy egyszer véletlenül be volt kapcsolva a kijelző, amikor ez történt, és láttam a figyelmeztető ablakot felvillanni. Azt viszont nem tudom, hogy más zenelejátszó appok is tudják-e ezt.

    A véletlenszerű albumlejátszást nagyon kedvelem, viszont szeretem az albumokat egy az egyben meghallgatni. Ez a beállítás sajnos a legtöbb zenelejátszóból hiányzik, bár gondolom, eléggé rétegigény.

    Kösz az ajánlást, de váltani nem akarok, amíg a PowerAMP minden igényemet kielégíti.

Új hozzászólás Aktív témák