Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz sz.balazs.95 #63939 üzenetére

    Miért mit vártál? Ide az android userek és fanok járnak, meg én ;]
    A telód az meg a droid OSX-e. Szép, de zárt mint állat. Ha leültetlek egy openSUSE elé korlátozott fiókkal mindent elállítva, na az ilyen kb.

    Egyszerűen bele kell törődnöd hogy ha meg akarod közelíteni legalább egy klasszikus, normális (amúgy szintén szarráhackelt) mobil rendszer szintjét beleszólásban, testreszabhatóságban, teljesítményben, akkor nemhogy a root az alap, hanem a cyanogenmod, az xposed, meg akár a GLtools frameworkök.

    Ehelyett nyomod itt a sírást ahelyett hogy hackelnéd szénné a HTC-t. Én eleve úgy választok telót hogy falakba ne fussak. Galaxy xcover vagy xcover 2 hiába tetszene (most erőt hagyjuk) ha elsőre sose lesz normális OS, utóbbira meg sokára lett. Zárt bootloaderű Xperiát se fogok venni saját használatra, az tuti.

    tyű, visszanéztem pár korábbi hsz-ed, nem semmi :(
    először is, AZ ANDROID NEM LINUX, PONT (csak linux alapú). Nem, nem lesz olyan mint egy asztali disztró, se kezelésben, se működésben, se semmiben, sőt, a gyártók mindent megtesznek, hogy minél jobban korlátozzanak, mert az nekik jó.
    Ahhoz hogy egyáltalán hozzáférj a kernelhez és utasítgasd, exploitos root jog szerzés kell, meg nem árt egy busybox sem a terminal emulator mellé. Amúgy meg egy beágyazott lecsupaszított céleszköz a linux kernel, mert open source és ingyenes. A lényeg a dalvikban leledzik.

    Veletechen azt hittem jobban vágod. BB Z10-et nem túrtad szét? Az legalább tényleg linux annak szépségével. Kb mint az N9 volt a maga idejében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák