Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz tigri44 #23681 üzenetére

    Első körben válaszolok az egy hónapos bejegyzésre :DDD :B
    Igen, nagy elégedettséggel használom nagyon régóta, és az én bankom is megváltoztatta az SMS formátumot, de könnyen át lehetett írni a programban:
    -Bankok kezelése(kiválasztod a bankod)
    -üzenetszűröknél hozzáadsz még egy szűrőt a zöld plusz gombbal, majd átmásolod a már meglévő szűrőt (copy-paste) erre nem is lenne szükség, de én szeretem megtartani az eredeti állapotokat is..elég lenne csak módosítani a meglévőt, ha úgy gondolod...

    Az én bankomnál annyi változott, hogy a számok mellé betűket is rendelnek a kódban ezért:
    -a szögletes zárójelben lévő [0-9]-et megváltoztattam [0-9-a-z]-re, és tökéletesen működik...
    Szerintem az Erste-nél is hasonló változtatás történhetett, de ha nem, a régi sorból könnyen ki lehet következtetni mire kell átírni a szűrőt, hogy működjön(pedig nem vagyok programozó,csak gondolkodom)
    De valszeg előbb utóbb jön erre is frissítés...

    Második körben ajánlom mindenkinek ezt az SMS Key TM progit, akinek a bankja nem biztosít "droid felületet", az e-bankinghoz, mert nagyban megkönnyíti a belépést,,, ;) :R
    Rákeresve a topicban, ezt az egy bejegyzést találtam, pedig nagyon hasznos app :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák