Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Kékes525 #118686 üzenetére

    Ezt én másképp látom. Jelszókezelős beillesztéssel nem kerül a billentyűzet alkalmazáshoz az infó. Tehát, nem hagytál ki egy rizikófaktort, hanem lecserélted egy másik rizikófaktorra. Az szubjektív, bizalmi kérdés, hogy ki, melyiket tekinti nagyobb rizikófaktornak. A LastPass egy régóta, megbízhatóan működő jelszókezelő, könnyen "lenyomozható" háttérrel. Ezzel szemben mit tudunk a külsős billentyűzet alkalmazások fejlesztőiről, hátteréről? Ne érts félre, nem azt állítom, hogy a külsős bill. alkalmazások keyloggerek! Csak a rizikófaktoros gondolatmenetedet viszem tovább, és alkalmazom rájuk. Én Anysoftot használok. Az sem nyílt, tehát ugyanannyira tartalmazhat ártalmas kódot, mint a LastPass beépülő, amit egyébként sztem többen használnak, mint külsős billentyűzet alkalmazást.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák