Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz sumsang #10784 üzenetére

    +1

    Sokan hivatkoznak a play-en is arra, hogy azért szeretik nagyon, mert szinte új telefont varázsolt a készülékükből. Ez nagyon is rendben van, de nem mindenkinek ez a célja.

    Egyébként jól néz ki a scrshot!

    #10785: Akkor lövésem sincs. Esetleg rosszul állította be a gazdi a kompatibilitást Play-en.

    [ Szerkesztve ]

  • TRob1

    veterán

    válasz sumsang #10784 üzenetére

    "Az átlag júzer feltölti a legpopulistábbat és az marad a telóján, nem variál, mert elfogadja, hogy az alacsony letöltöttségű/pontozású app sz@r. nem foglakozik vele, nem fórumozik, hanem csak használja a cuccot. Sok esetben nincs türelme ezekkel szórakozni/állítgatni kisérletezgetni vele." Bizony ez így van. De ezek inkább a maradék minimum 49 millió (vagy 98millió??? :D) szerintem, mert ők nem is pontoznak, ha már nem fórumoznak, kommentelnek, ... csak használják. Itt azért már elég nagyok a számok. Főleg annak tekintetében hogy akár ingyen is használhatnának mást egy pillanat alatt, ha nem lenne jó. Én sem eszem meg a rántott karfiolt csak azért mert sokan szeretik. És a Fluort vagy a Lédigagát sem fogom hallgatni mert népszerűek...

    (#10787):mondomén
    "Plusz az alul felbukkanó menüben is ott a piros kettes a news felett, mert új live wall-t lehet letölteni." - Pont ezt mondom a kezdetektől, hogy csak itt jelez ha van vmi újdonság, és aki akar, rákattint. (Nekem most épp 6ot ír, mert nem néztem meg egy ideje hogy mi az újdonság) Ha eltünteted a kezdőképernyőről és belakod (oké, nem teszed, csak feltételesen) a reklámokat, akkor hol lesz MINDENHOL ahogy többen írták? A használat alatt semmi ilyesmi nincs. Na ez volt az egész kiinduló.

    LauncherPro meg ADW régebbi (meg még van pár), a csak ICS-től tehetők természetesen újabbak

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák