Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz asuspc96 #100528 üzenetére

    Szerintem az aksi kivétele, ha nem munka közben történt, csak egyszerűen benne vagy, nem probléma. Másrészt veszteni valód szerintem nincs.

    Azt látom, hogy ilyen szinten nem vagy benne ezekben a dolgokban, most elkezdeni pedig túl lassú lenne, szerintem marad a szerviz.

    A recoverybe belépés után, ha be enged, én csinálnék egy wipe data cache-t (ez töröl minden adatot, ez a factory reset) és biztonságképpen egy wipe cache partition-t is. Mondanám hogy először próbálkozz a wipe cache-l és ha ez nem elég, csak azután a wipe datával, mert a wipe cache nem törli az adatokat, de nem tudom, hogy másodszor be tudsz e jutni a recoverybe.

    A download mód azért lenne jó, mert ha a rendszered sérült, akkor az előbbi nem biztos hogy használna és itt feltudsz tenni az odinnal egy új ROM-ot.

    Ha ezek nagyon bonyolultnak tűnnek, akkor szerintem fordulj szervizhez, mert egy rossz telefonon, kevés tudással, eléggé kicsi a valószínűsége a sikernek és ez szerintem nem is praktikus.

    Te döntesz.

    Amúgy ez a probléma nem igazán ebbe a topikba való. Erre van az Android szakmai topic, de legjobb a telefon saját topikja.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák