Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz fer #98623 üzenetére

    Köszi a tippet, olvastam már korábban is ezt tőled a témában, illetve láttam is a megoldásod esetén, hogy hasznos. Én igyekeztem minimál erőfeszítéssel elérni, hogy ne legyen szaggatás semmilyen felhasználási forma közben és egyelőre úgy néz ki, hogy sikerült. Ma futtattam a kis kütyün 6 letöltést + a rákötött külső vinyón egy nagyobb fájl másolását + elindítottam a Vodka TV-n egy hd adás visszanézését, amibe bele is tekergettem. Mindezek közben természetesen futott a plex szerver, ahogy kell, és minden ment a legkisebb reccenés nélkül. Én azt mondom, hogy aki egy ilyen eszközzel szemben komolyabb elvárásokat támaszt, annak a kedvéért vissza kell hozni a halálbüntit ;] , szóval maximális elégedettség mellett még egyszer köszönöm a javaslatot, de ennek maximum akkor fogok nekiállni, ha megint valami működési anomáliát tapasztalok.

    (#98624) cof Tudom, hogy van hővezető képességük. Nekem még régről vannak itthon hővezető szilikon lapjaim, többféle vastagságban, de az a tapasztalatom, hogy az alumínium jobb ott, ahol sima felületre szépen illeszkedik a borda. Persze elhiszem, hogy vannak hatékonyabbak is.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák