Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz mexel #65798 üzenetére

    nemvagyok paranoiásabb, mint te szoktál (tegnap például az tűnt fel, hogy látszolag oknélkül méregetitek egymás micsodáját ("semmiség, csak néhány perccel megelőztél, írta neked, mintha aszondtavolna, hogy őis ugyanolyan okos csak lassabb. De sajnálom, ha nemérted, nem mentegetőznék, mert ha olyan sem kell, aki a pártodon legyen, akkor mit ugrálok én :) )
    Szóval,
    Ráadásul nem kértem ki magamnak semmit, mutasd meg ha szerinted mégis, hogy hol.

    Hjaaa, hogy te romot cserélsz, és akkor megy a TV GO ?
    Szerinted az itt keresgető "szerencsétlen" nem jelző volt ! juzerek azzal kezdenék, hogy romot cserélnek hozzá.
    De ha mégis, akkor én is kérek romot, az általam felsorolt készülékekre, hogy menjen.
    Csak azt kérném, hogy egy pillanatra függetlenítsétek magatokat mindattól a tudástól, aminek a birtokában vagytok és egy mezei juzernek, mint a kolléga volt ne tegyünk bogarat a fülébe.

    A mezítlábas, (kidobozolt) boxok esetében melyik az konkrétan, ami játsza a TV GO összes csatornáját, légyszíves, mert ezzel a felsorolással még mindig nem találkoztam itt.
    Melyiket próbálod, amit gond nélkül mernél ajánlaniu nekem vagy másnak?
    Én azért irtam amit írtam, mert én azon kipróbáltam és használom is nap mint nap.

    ennyi.
    hogyjönnék én ahhoz hogy kikérjek itt bármit, veletek szemben??
    de én igazat írtam, leirtam miken nem ment és min megy, most várom bárkitől (nem csak tőled) az ellenérveket, mert ha tetszik ha nem, itt emberkék egy boxot vesznek általában és célirányosan.
    Ha nem jön be a tipp, ami csak tipp, az nem mindenkinek esik jól.

    Már ne is haragudj, hogy megvédtelek, félreérthettem a kettőtök viszonyát, nem fog többé előfordulni.
    tisztelem amit csináélsz, csak az emberek egy jórésze itt okosítás nélkül keres boxot a saját igényére.

    Na jó, eltűntem, mert nem ér az egész ennyit

Új hozzászólás Aktív témák