Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz blakey #62765 üzenetére

    Én csak egyre reagálnék.

    Amit te csináltál az ugye egyéb boxokon is működik, de tőlük nem kértél engedélyt, hogy nem lenne-e gond ha… illetve érthető módon ők ezt így nem tudják támogatni de te sem tudod tolerálni a viselkedésüket.

    Én ezt nem így látom. Ha jól tudom (ha nem, akkor kérem a helyre igazítást! Sajnos az angol nyelv hiánya hátrány, a magyar fordítás nem mérvadó), a GPL licenc pont a szabad terjesztést, módosítást támogatja bizonyos megkötésekkel. A CE pedig GPLv2 licec alatt érhető el.

    Ez csak az én véleményem, vitát nem szeretnék indítani.

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

  • Csicsóka

    őstag

    válasz blakey #62765 üzenetére

    "Nem tartom etikusnak, hogy nem írtak neked, hogy mi miért viszont az is érthető, hogy ők csináltak valamit és azt támogatják 100%-osan."

    Ez a dolog ami főleg nem tetszik, nem a sumákolás ennek az elintézési módja. Azt pedig soha sem kértem, hogy bele dumáljanak, és támogassák.

    "Eddig nem akartam írni, mert semmi közöm hozzá, de inkább itt hirdesd azt amit csinálsz és ne máshol."

    Lehet hogy ez lesz a jó megoldás, vagy sehol sem.

    "Szerintük az nem frankó ha mindeképp kell SD-kártya a belső telepítéshez illetve a dual boothoz és azt sem tudják elfogadni, hogy ebben az esetben nem minden eszközön működik az OTA."

    Nem kértem a véleményüket, nem is érdekel, nekem így jó. Ez még nem ok arra, hogy kivágjanak onnan. Az OTA meg az ő megoldásukban egyáltalán nem megy.

    "Nagy hasznukra lenne ha nem alá tennétek egymásnak hanem inkább segítenétek egymást."

    Ezek után?? Csináljanak amit akarnak, ahogy írtam korábban én végeztem ezzel a társasággal.

Új hozzászólás Aktív témák