Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz junkpod #19011 üzenetére

    A LAN-on kívülről történő eléréshez szerintem kell, de nem vagyok benne 100%-ig biztos. Annyira jó a Plex (a droidos kliens és a kodis kiegészítő), hogy nem is kerestem más megoldást, mióta ezt ismerem.

    (#19017) blakey Nem használom a Flicker-t, bár az egyik legismertebb progi, de őszintén szólva a működését sem ismerem. Videókat is osztok, azt is lehet vele?

    Az FTP-elérés pedig lehet, hogy működését tekintve szuper, de ha a nagyik szeretnék nézegetni a képeket/videókat, akkor ugye egyértelmű, hogy a plexes felület ezerszer jobb a thumbnail-ekkel, mint egy FTP szerveren matatni. Hozzáteszem: nemcsak a nagyiknak jobb, de nekem is.

    (#19014) Jano_023 LE-hez bármelyik ajánlottat (lásd topik ÖF). Ha droidot akarsz futtatni, akkor nem tudom, hogy a most kaphatók közül melyikre tehető jól működő fw. De ha csak Plexre kell, akkor szintén bármelyik ajánlott mehet, a 2 GB RAM-mal szereltek közül.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák