Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz vargalex #42896 üzenetére

    Komolyan megsértődnél ha leírnám, de nem minden 1-es és 0, S905 nem HDR képes és nem is 4K TV-n nézed. A hálózatom full gigabites, tökéletesen megy minden, akár laboratóriumi körülmények is lehetnek, a 65Mbps 4K/HDR/BT2020 nem megy 100-as LAN-on akadás nélkül, 2 órás film úgy megakad egy idő után, hogy csak nézel.
    100-as LAN-on megvan a 95Mbps.
    100X leírtam, kipróbáltam, te egy S905-ön és egy FHD TV-n, az minden csak nem próba, S905X-en és S912-n próbáltam (4K DV képes TV-n) ami 100-as LAN-nal rendelkeznek.

    Befejeztem, ajánlgasd a 100-as boxokat 4K HDR-hez HD hangokkal és majd meglátod.
    Biztos sokan csak kamuból veszik az USB-gigabit adaptert az 100-as LAN-nal rendelkező boxokhoz.

    Nem állítok valótlanságot, DLNA-n te hol nézel UHD iso-kat HDR-rel és HD hanggal? Minden érintetlenül átmegy? Nem.

    Egyébként, komolyan, úgy tesztek mintha ma kezdtétek volna és nem lenne téma vagy 2 éve, hogy a 100-as LAN 4K-hoz felejtős.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák