Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz Cagm^c #7114 üzenetére

    Nem, hanem valamivel olcsóbban, nem tudom honnan szedsz ilyet hogy 1,5X-es áron, mikor már most csökkentik az árakat....az nvidia ugyanezt csinálta, kisebb módosításokkal lejjebb csúsztatta a kártyákat, és kiadott két csúcskártyát (gtx680->gtx770)

    Ha logikusan belegondolsz, ha nincs olyan nagy áttörés ami indokolná a teljes cserét, akkor nyers erőben ugyanez történik kb mindig.
    A 7870 kicsivel erősebb mint a 6970. Most ha a 7970-et kisebb módosításokkal kihozzák 9870-ként, olcsósítva (ami már most látszik, mert tolják lefelé az árakat), és esetleg kicsit gyorsítva, akkor ugyanott vagyunk.

    Azt Abu tudná megmondani, hogy ezek is módosítva jönnek-e ki mint a 7790 a Bonaire chipekkel.

    (#7115) HSM
    Jaja nem égető, kártyát gondoltam kicsit combosabbat, de most kissé bizonytalan vagyok :)
    Ugye 7970 mondjuk már olcsón jöhetne, de vajon mennyire lesz időtálló később, vagy várjak a 9XXX-re, és akkor az bika lesz. Mondjuk szerintem kivárok, mert ha vennék is 9970-et, akkor sem megjelenéskor, szépen kivárok mondjuk tavaszig, addig kiderül melyik gyártóé lesz jó illetve szar, és addigra a kezdeti hype ár is lemegy kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák