Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HavocS

    senior tag

    válasz Malibutomi #1122 üzenetére

    Én ezt értem, ezért is írtam hogy korrekt real life benchmark, de ha már egy 150-200 ezres procit tesztelünk, akkor nem árt gondolni azokra akik 144 Hz-es monitorral rendelkeznek, itt viszont számít az a kis különbség a két CPU között. Na meg pl. a Watch_Dogs2-ben meg vagyok róla győződve hogy RAM bottleneck is van, de a VGA bottleneck miatt nem látni, pedig érdekes lenne.

    Amúgy nagyon fura hogy úgy kellet kutatni Crysis3 benchmark után, kb mindenki kihagyta... :U egyet találtam, mondjuk úgy néz ki 8 szál fölé nem skálázódik, nagykából 130 FPS-nél megállt mindegyik. Mondjuk nekem kicsit fura, mert Linus nagyon szeret ezzel benchelni de nem ritkán 40-50 FPS körüli értékek vannak, nem tudom hogy. Mondjuk én nem játszottam vele szóval személyes tapasztalatom nincs.

    Crysis 3 teszt

    A GTA5 viszont szinte biztos hogy feladatütemző optimalizálási kérdés. A szutyok FX6300-am 40 FPS körül csinált 60% GPU usage mellett, aztán megtudtam hogy van egy Bulldozer patch win7-hez, ami után nem 6 egyenrangú coret lát hanem 3c/6t-nek látja ahogy a win10 is. Na mit ad isten, 40 FPS-ről hirtelen 55, 95-5-90-2-92-1% CPU terhelés mellett. Szerintem a Ryzennel ugyanilyen baja van (egyelőre).

Új hozzászólás Aktív témák