Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz Albigator #14468 üzenetére

    Hali!

    ...három magnál is 3000 alatt vannak a maxok…

    +későbbi "lag" témához: hetek óta használom a gépet 3600 MHz RAM beállításon, ráadásul nem is szoros időzítésekkel. A SOTR-t ki is játszottam, egy-két alkalommal volt lag, az is vszínű pályarész töltésnél (bár meg volt küldve a rendszer, RTX, stb.). "Igazi" játék közben semmi, a "frametime" vonal olyan, amit intenzív osztályon nem szívesen látnék...
    Régebbi játéknál a FC PRIMAL-t próbáltam full maxon...hát, az még jobb képet mutat, a hőfokok is jobbak (SOTR-ben CPU max:55 fok, GPU:72-74 fok).
    A PBO ki van kapcsolva! Monitorom miatt 60 fps V-Sync beállítás megy, persze megtámogatva a RivaTuner segítséggel.
    ...szóval 24/7-en használom így. Bootol 3800MHz RAM-al, de ott nem csináltam stabilitás tesztet. Nem is érdemes szerintem (egyelőre) feszegetni a határokat, mert csak a latency-ben nyerek pár ns-t (jó, meg szépen mutatnak az írás-olvasás stb. értékek. Én stabilitás "tesztet" úgy szoktam csinálni, hogy AIDA stress test-et futtatok max negyed óráig (stress system memory-pipa), ha a RAM-al nem stimmel valami, fél percen belül hw hibával leáll...ha átmegy a vizsgán, akkor jön a GAME. Eddig ez a 3600 atom...(kopp-kopp-kopp), és az IF-nak is jót tesz...
    Azért két kép:
    24/7

    3800 RAM

    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák