Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92006144

    törölt tag

    válasz danico #7320 üzenetére

    2700X alá raktak b350-es lapot, és ez még a jobbik verzió, mert láttam a320-as lappal is ilyen procival szerelt gépet.
    Innen tud részletre vásárolni komplett gépet, ezért választotta ezt a boltot. Adósság gyártásban rutinos a tesó, szóval ezt a részt inkább ne feszegessük. Másfél évig nem jönnek haza elmondása szerint, így az alkatrészekből összelegózás nem opció, mivel ő még a molex csatlakozót is képes fordítva rádugni egy HDD-re, én meg csak cirka 1000 kilométerre lakom tőle.
    Közben megtaláltam a gépet, és a létező legjobb gyári hűtést toronyhűtésre cserélték, hogy az amúgy is sovány vrm ne kapjon megfelelő szellőzést, ha már a legerősebb processzort rakták bele.
    Igazából próbálom a kisebbik rosszat kiválasztani testvéremnek, mert így is úgy is gépet fog venni onnan 1500€ környékén, és szerintem még mindig jobb egy 7700K-nál vagy a320-as lapba rakott 2. gen ryzennél a b350+2700X páros. Nekem is msi lapom van, így nagyjából el tudom neki magyarázni, hogy mit és hol állítson az alulfeszeléshez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák