Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cickánykoma

    tag

    válasz hokuszpk #3397 üzenetére

    Egyszerű megkülönböztetni. Ha vannak benne vízszintes vagy függőleges vonalakba fűzve karikák, akkor koreai hangult látsz (pl: 아침글) ha csak vonalak halmaza, akkor kínai hanzi lesz (pl. 鐘鼎文). Ha meg kis kerek izék is vannak a kínai jelek közt extrának, akkor japánt olvasol. ;] :B

    Egyébként hogy ON is legyek: aug eleje óta megvan a Ryzen 2600-as konfig, végül ASUS Prime B450-PLUS lappal. Beszerelés után a garantált értékre állítva (3000-es G.Skill Aegis kitem van) bootloop-ba került a gép, nem akart továbbmenni, először a tápra gyanakodtam vagy a házra (beszorult bekapcs gomb), de aztán rájöttem, hogy a RAM beállítása nem tetszik neki. Most 2933-on stabil, a stressztesztek (IBT és társai) is lementek szépen. Valaki fentebb kérdezte ennél a lapnál, hogy volt-e valami változás tapasztalható a legújabb, 409-es BIOS-al, jelentem egyelőre semmit extra. Majd esetleg megpróbálom később 3000-re tornázni a RAM-okat, ha tudtok némi támpontot adni, milyen beállításokat használjak. Most midnen auto értéken van a BIOS-ban a 2933-es értéken kívül.

    [ Szerkesztve ]

    Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák