Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plague666

    tag

    válasz füles_ #934 üzenetére

    Egyenlőre nem tudom hogy 8 giga legyen most a ram és később még 8, vagy 16 egyszerre. Nemnagyon lesz olcsóbb a köv években szerintem, inkább csak nő a hiány. Ilyen flare csak 16os pakkban kapható, 2x8. 75k kb a legolcsóbb, miközben 3200as corsair vengeance 64-ből megvan, hyperx predator 63k. Egyátalán kell e 16 giga, fene tudja.

    Kártyából gtx 950-em van ami most mellé tudna kerülni. Tervben és leügyezés alatt egy 1050 ti van, ahogy a haver nagyobbra vált kapom az övét spanok közti áron. Ő meg olyantól kapja az 1060 6gb-t aki szintén vált szóval nem tudom az időpontot, egy függő láncolat.

    Wot, warships, euro truck sim 2, rising storm 2. Coh2 kb ilyenek, AAA biztos nem. Most ebből kapásból kettő csak 2 magot használ, többi sem valami brutál holmi. Korábban tavalyi ryzenre beszéltek rá a fórumon, de látom a ravenek magasabb frekvencián mennek, árban hasonló korszerűbb cuccok, az igput meg nem kötelező használni.
    Kár hogy mixelve nincs, nekem elég lenne a 2400g+vega 8 is, olcsóbban. Így jól látom, hogy nekem a +4 szál ilyen árkülönbségért felesleges?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák