Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz daveoff #23558 üzenetére

    Pontosan! Valamivel töbet nyújt, mint a sima kiadások. Erről beszélek én is. :K Jelen esetben halkabb, hűvösebb, tuningosabb, tartósabb.
    Amiről Te beszélsz, doboz, szolgáltatás, kinézet, meg hasonló sallangok, az számomra nem prémium, hanem prémiumnak látszani akaró valami.
    Én értem, hogy sok gyártó a "prémium" csomagolással, meg sallangokkal, meg hangzatos dolgok dobozra írásával próbálja eladni magát, de ez színtiszta marketing, semmi köze ahhoz, hogy a cucc maga prémium-e, amit tulajdonképpen megveszel. ;)

    (#23556) DroiDMester: Bizony bizony, én is így látom.

    (#23562) TTomax: Szerintem senki nem firtatta, hogy a Lighnting prémium-e. :R

  • válasz daveoff #23558 üzenetére

    Továbbra sem írtad le! mi az az különleges extra szolgáltatás? Az marha nagy extra hogy adnak plusszba egy kis fing alu VRM lemezt LN2. használatához!(ami kb semmit nem ér) Vagy talán az az extra, hogy vannak fesz mérő pontok a vga.n? mert az van az asus dc2.eseken is!

    Ebben ki is merül az extra! :C

    Nekem a PRÉMIUM KATEGÓRIA VALAMI TELJESEN MÁST JELENT!

    Egyébként volt már a kezemben 290X Lightning még mielőtt bárki le támadna hogy látatlanba beszélek! Valóban remek vga de prémiumnak nem nevezném!

    Nekem a prémium kategória nem azt jelenti hogy, adnak pár kacatot a vga mellé amit SEMMIRE NEM LEHET HASZNÁLNI, vagy éppen csili-vili 3x akkora dísz dobozba van csomagolva! Tele írkálva minden féle marketing szöveggel, hogy a buta népet jól meg tévesszék!

    Kinézet: én nem azért veszek egy csúcs vga.t, hogy kitegyem magam elé és nézegessem milyen szép(nek) néz ki! Ha nézegetni akarom akkor nézegetem fényképen! :C

    Egyébként a Vapor 290x is van olyan szép mint az msi, tehát nem lehet ebbe sem bele kötni!

    Hűtés: a vapor is van olyan jó(ha nem jobb) hűtésben, és hang tekintetben is mint a Lightning.

    Nekem nem KINÉZETRE kell hogy minőséginek nézzen ki egy vga hanem HARDVERESEN legyen minőségi, és itt viszont a vapor a nyerő nem a Lightning!
    Természetesen a Lightning is nagyon jól össze van rakva minőségi alkatrészekből, de mégsem annyira mint a vapor!

    A matrix os példád nagyon jó, ott sem azért fizetsz ki közel 2x annyi pénzt hogy majd az a vga brutál jól fog menni tuningban, mert nekem egy legelső generációs 7950 Dual-X karim is jobban ment mint a híres 7970 matrix!

    Egyébként a matrix nál is bele lehetne kötni hogy pár darab ram nincs hűtve vajta, és elég hamar már gyári órajeleken is elkezdenek szemetelni, egy prémium terméknél ilyen baklövést nem lenne szabad véteni!

    No befejezem az off.ot, csak hát nem bírtam én sem szó nélkül hagyni ezt a Lightning vs Vapor témát! Mert mind 2 kártya kiválló, de ha a Lightning.ot prémiumnak csúfolják akkor a Vaport is lehet annak nevezni! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák