Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz struszi #2112 üzenetére

    Nézzük sorban.

    Nem jön le egyben, túlképp 4 részből áll. Backplate, Frontplate, Chamber, Blower. És van benne vagy 20+ csavar, 4 különbőző fajtából, de egyébként egész hamar szétlehet szedni.

    Megjegyzés, a gyári pasztázás elég kaki volt.

    No, de utána jön a matek... Szóval én nem tudtam h. a rendelt thermalpadoknak nem h. 2 oldala, de konkrétan egyikse öntapadó... Innen buktam is a ragyogó tervet...

    Ellenben irgalmatlan mennyiségben van a morpheushoz 2 oldalu ontapado cucc, szoval az egész kártyát belehet teriteni.

    Miutan vegeztem, visszaraktam a backplatet. Hiba volt, ezzel a hatlapi felfogatoval nem illeszkedik pontosan, és ferden csalén állt. ráadásul elsőre a felfogatás se volt tökéletes, nem is kaptam képet, bár a ventik pörögtek, reméljük a legjobbakat. A gép ami itt van nálam tesztre egyelőre instabil, először belővöm, aztán most újraszerelve megy vissza a morpheus backplate nelkul.

    (#2113) -FreaK-

    Nem sziv az :) Hátul ahol van kereszt muanyag, mindig azaz oldal ahova tolja a levegot, ha nem latsz olyat akkor onnan kapja a levegőt.

    Ez külön jó story, reggel táskámbana vega-val tekrek befele, amikor leesett h. a cm ventiket otthon hagytam, ugyhogy a 2 ventit ami a cégnél legkozelebb volt hozzam tesz erejeig benyultam. 22k a cooler, plusz kell egy y pwm oszto az par szaz.

    (#2116) Raggie Köszi, tudom ezeket az infókat :R De én is úgy voltam vele, h. ha már adtak feldobom. Meg jobban is nézz ki igy. Ellenben ha szereltek, majd figyeljetek, amit kékkel karikaztal a fenti 6-os. No ugye azokat direkt alacsonnyal ragasztottam, de a huto felfogatasat 2mm-re eltartja. gy sikerult faszan ferden elsore felfogtani. Miutan levettem, latszodott, h. nem is érte el a pasztat, igy 4db négyezet alaput le is vettem. Itt jegyeznem meg h. aki szkeptikus a ragasztassal, konkretan alig birtam leszedni, pedig elég jo eroben vagyok :D

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák