Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Laja333 #4275 üzenetére

    Félreértesz... a célkártya nekem egy Vega lenne, dehát január még ezer év, meg FHD lehet overkill és elég lenne egy 480 is... ha lenne 100 alatt, már megvettem volna... 2-3 naponta benézek, lehet e már kapni.

    A meséket ott szoptam be, hogy hittem a Mantle-nek, hogy idénre már lesz 25 DX12 játék, minden VR gépben Fury-k lesznek, a VR már létforma lesz, és a Fury-ra elég a 4 GB. (Majdnem vettem egy Fury-t, hálistennek győzött a logika)... meg, hogy a 970 fillérekez sem fog érni ha kijön a Polaris. Jó nagy hülye voltam, hogy eladtam már lassan 3 hónapja. Az is hazugság volt, hogy semmi gyártási gond nincs, simán lesz Polaris chip hegyekben... Nem lett... rosszabb ez a launch mint a Pascalé.

    ...na mindegy ezek után van egy kis egészséges szkepticizmusom a brutális konzol kód gyorsulásokkal. Elhiszem, mert igaznak tűnik, de az utolsó ilyen jóslat volt. Senki miatt nem hozok vásárlói döntést egy fórumon, de a naívságomból is elég, hogy beleélem magamat ezekbe a nagy AMD innovációkba mindig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák