Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Cronerator #14179 üzenetére

    Ez így politikailag inkorrekt.
    Mond el mi az a kis módosítás.
    Alapból a kártya fele power limittel rendelkezik mint a többi.
    DOS Promptból Biosz Flesselsz úgy már korrekté tehető,
    Majd mond el hogy a Relive driver biosz égetése miatt nem ismeri fel a nem eredeti drivereket és nem hajlandó elindulni.
    Majd ajánld a boltba betérő 12 éves kisfiúnak egy ASUS kártyát teljes lelki nyugalommal...

    [ Szerkesztve ]

  • GhanBuri Ghan

    őstag

    válasz Cronerator #14179 üzenetére

    Én abban biztos voltam, hogy ASUS-t semmiképpen, mert rengeteg bajom volt vele (és lehetőleg Sapphire-t, mert azzal meg jó tapasztalataim voltak)
    Ami gondom az Asus-szal volt, hogy az eleve problémás 260X (az első kártyám simán meghalt, szerencsére garanciában cserélték) náluk párosult artifactolási hajlamokkal, illetve egyáltalán nem támogatták - dvi kimeneten csak a saját driverükkel adott képet, minden mással csak szép homogén feketeséget mutatott, a régi monitoromon ezért kellett hdmi-dvi átalakítóval használni a kártyát. És saját driverükből csak egyetlen volt, amivel kijött. Aztán ott voltak az artifactok (sakktáblaminta a kép véletlenszerű részein, illetve a tárgyakra rárakott véletlen poligonok, amik legrosszabb esetben a fél látóteret kitakarták).
    Tudom, hogy probléma csak az A88X chipseten jött elő, Inteles alaplapban egyáltalán nem jelentkeztek, illetve az artifact is valószínűleg memóriahiba volt, szóval pont balszerencsém volt azzal a kártyával, és végül is használható volt, meg csendes (azért vettem az, mert kb. a legcsendesebb 260 volt a tesztek szerint), szóval attól, hogy belenyúltam ebbe az ASUS-ba, attól még rengeteg embernek lehet tökéletes, illetve a garanciát is szépen kezelték. Viszont a driver/bios supportjuk az tényleg globálisan csapnivaló.

Új hozzászólás Aktív témák