Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    válasz TechN7ne #12668 üzenetére

    A 7770 csak a régi játékokban gyengébb (Szinte) a 650ti-hez képest. De mivel régi motorral szerelt játékot már nem gyártanak, szinte egálban vannak.
    Én úgy tekintek a 650ti-re, mint ha egy Hd6850(ami régi játékokban plDx9-ben is .urva gyors, persze feleslegesen) és egy HD7770(ami meg a dx11-es játékokban hihetetlen teljesítményt nyújt) gyermeke lenne ;] .
    <-Na, lehet hogy most sokan kifognak kacagni

    Mivel nekem már 650ti-m van tudom nadjából, hogy mi a különbség.(sajnos nem játszom sokat, de észrevettem a különbséget.
    Egyetlen negatívuma volt a 7770-emnek. Amiről nemtudom, hogy csak nálam jelentkezett-e, de nem bírta nálam a v-syncet bekapcsolva. Hamar fps droppok voltak játszhatósági szint alá. :F
    Én nagyon szeretem az AMD-t :P , de a fogyasztás miatt nem használok 8 modulos FX-et. Amúgy sem lenne kihasználva, mert keveset játszom.
    az AMD-s vga-k jól boldogulnak a komplex utasításokkal, és ami a jövőt illeti, nem nagyon fog már egyszerűsödni a programozási nyelv. Emiatt szerintem az Nvidiák nagyon lefognak maradni.

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák