Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Habugi #5012 üzenetére

    A főnököm is mondta, hogy néha tagolhatnék, mert most kitalálták, hogy minden héten pénteken írjak egy összefoglalót a hétről, mert így tudják mi a bajom, vagy hogy mi történt, mert már nem tudnak ide kintre rám is figyelni. Ők is kaptak már hasonló ömlesztett levelet egy egy gyönyörűséges nap után. Mondjuk a főnököm szeret olvasni, mert sokat röhög rajtam mikor írásban dühöngök.

    Íme egy levél a főnökeimhez:
    Csak erős idegzetűeknek!!!!

    1.
    Sziasztok!

    Visszakaptuk a Novochemes visszárut. Vigyáztak rá, szépen kezelték. Viszont ismét volt benne lejárós boroplus. Anno Gyurival arról egyeztünk meg, hogy van kb 400 liternyi boroplus ami 2017 januárjában lejár, próbáljam meg kiszórni számlásoknak. Ezt is tettem. A novochem kb 5 féle szavidővel küldte vissza a 26db 5literes boroplust. Ebből 6 lejár januárban, további 8 pedig kb 1 évig jó. A maradék viszont idei...

    Ebből csak azt akarom kihozni, hogy valószínű hogy volt számlás rendelése, és bizományosa is, de ismét belekaksiztak a szavidőzésbe!

    Újabb raklapok kerülnek vissza hozzánk úgy, hogy még egy postás címke sincs rajta (nemhogy szállító - lehet én várok el sokat... lehet én vagyok túl maximalista.... :D ) Egyáltalán hogy érkezik meg hozzánk, ha még az sem szerepel rajta (WTF???)
    Erről mellékelek képet is, mert gondolom egy kis mosolyt csal az arcotokra, pofátlanul kevés a cucc, ellenben koszos mint állat...

    Thamást pusziltatom, a tőzegesek csak is kizárólag esőben és segítség nélkül szeretnek idejárni...
    Köszönöm Thamás ! Ha lenne leborulós smiley most idebiggyeszteném, de nincs...

    2.

    Sziasztok!

    Hol is kezdjem... Kezdjük a jóval. A kecskeméti bizományos szép, sértetlen, vigyáztak rá.

    A bajai az már inkább úgy tűnik számomra, hogy azt felrakták egy traktor pótjára, majd 3-4 hónapig azzal furikáztak a mezőn, majd minden reggel hagyták, hogy rászálljon a harmat, hogy nedvesség egyre jobban magába igya a koszt és a port. Majd mikor már azt hiszed, hogy csak a zsákosak ilyenek akkor kiderül, hogy még az olyan dobozok is, amik bontatlannak hittél fel van bontva, és oda is beszállt a por és a kosz. Olybá tűnik nekem, hogy ezek nagyon kíváncsi emberek, mert mindent felnyitnak, még akkor is, ha bontatlan doboz. Arra viszont már lusta, hogy vissza is zárja.

    Olvasás + a matek sem az erősség. Hagy némi kivetni valót mert sok a hiba a számolásban, főleg a kecsói részen. Majd Peti korrigálja. Ezek után már a Csaba (ha Te olvasod akkor Te) írásodon sem csodálkozom, hogy valamit kétszer jelentettek le.

    És végezetül a brexil mix nem = a brexil combival, és egyébként sem jól számolták, mégcsak nem is üti egymást a két termék.

    Mára ennyi, remélem élvezitek még, hogy arra kértetek írjak...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák