Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz MPowerPH #6539 üzenetére

    Szerintem is, mivel rákerestem a TOP100 3D mark eredményekre ezzel a procival és VGA-val, és a top 100 alatt van éppen, mivel a többit nem listázza de csak pár ponttal marad el.

    Nincs húzva a VGA, nincs húzva a CPU.
    Most ha feltételezzük hogy azért a top 100-ban mindenki rángatja a bajszát rendesen a cuccoknak, sőt ez látszik is van olyan 3700 Ryzen ami 4450-en ment? Az brutál sok, illetve se MPT se semmi mókolás nem volt az enyémnél. Bőven átlag feletti így is és minimális hozzányúlással simán top 100-as eredmény.

    Lehetne jobb is? Igen, de sokkal nagyobb eséllyel lenne rosszabb. Így tartom amit legelőször állítottam, a hűtés lehetne kicsit jobb minden mással elégedett vagyok. (Nem hang ha nem hőfok miatt)

    Ubi82

    Nem merem / akarom / látom értelmét. 696 wattot tud a tápom a 12 voltos ágon. 2 VGA 2 x 305, minden másnak meg 86 watt? Szerintem nincs értelme megpróbálnom se, lenne egy fél óra még kábelezgetnék, szerelgetnék mert eléggé be van hátul zsúfolva meg megkeresni a táp többi kábelét stb...

    Kipróbálnám hidd el ha lenne rá bármi esélyem hogy beindul, de 86 watt szerintem nem lenne elég a 3 winyó, 2 ssd, 4 ram stick, 6 ventinek, + alaplapnak ha mennek rendesen, nem hogy még egy 3700 Ryzennek is mellette.

    Most hogy asszony gépéből kibelezzem a Seasonic Gold 550 wattot, még jobban oda vissza kábelezzek mindent, majd tesztelni meg az egészet vissza az fél napom lenne. Amennyiben menne az én tápommal megtenném hidd el, leköthetem a winyókat is de úgy se látok rá sok esélyt mivel már így 1 VGA-val is bele karcol a 600 wattba gaming / bench alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák