Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz ScomComputer #2802 üzenetére

    Szerinted egész nap ráérek videót vágni és szerkeszteni miközbe ki-be rakosgatom a videokártyákat a tesztekre readás a 6800-ason 2x kell mert ott a SAM ha valaki esetleg ezt a funkciót nem tudja mert intelen van vagy nem legujabb AMD lap/procin van akkor lássa, hogy mit bukik vagy nyerne vele. :U
    Nem fogok random gameplayeket amik nem azonosak a 2 kártyán feldobni csak úgy közszemlére. Vársz és lesz itt 5600X, 3080 vs 6800XT SAM ON/OFF out-of box(mert majd tuti jön a fröcsögés, hogy há nekem a 10900K-val több fps-em van, jah igen egy agyon túnolt 5.3Ghz all core-ral meg 400W TDP-vel...)töménytelen videó mennyiség nem benchmarkokkal hanem gameplayekkel :K
    Én vagyok a scalper mert egy 0.napos amperet eladtam a mai bolti árak alatt :C
    Téged az irigység fog elvinni, jobb ha leszoksz róla bástya.

    Amúgy meg amatőr hiba volt az Odyssey-el csak Fullscreen -> Borderless -> Fullscreen kellett neki és magához tért. A 1% low meg proci tuningal simán lesz több meg majd ha nem BETA BIOS-okkal meg driverekkel megy a gép:

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák