Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz bobalazs #30261 üzenetére

    Utána mivel fixálom le a max. fps - t, meg hogy iratom ki a hőfokokat, stb.? Az adrenalint nem szeretem erre a célra. Na meg én nem játszom 60 fps felett, a v-sync bőven elég a single játékokhoz, azt meg ha még ki is kapcsolom töredezett lesz a kép, márpedig azt írja ki kell kapcsolni a használatához. Jelenleg a freesyncet mellőzöm, mert 60HZ mellé lényegtelen. Én megcsináltam mindent, RTSS - t levettem nullára, elengedtem az fps számot, v-syncet kikapcsoltam, és kaptam egy 120 fps - sel futó Alan Wake 2 - t, ami megakadt 10 másodpercenként, a kép töredezett, csodás volt. Ami viszont a legszebb volt még ebben, hogy utána hiába állítottam vissza mindent, a töredezettség megmaradt v-sync mellett is, újra kellett tenni a drivert. Igazából nincs ehhez a képkocka sebességhez szükségem erre a frame genre, de azt nem bántam volna ha bekapcsolt v-sync mellett ultra beállításokkalt tartotta volna a 60 fps - t lazán, de úgy látszik ez nem erről szól, hanem hogy akinek eleve van egy játékban 140 fps - e, annak legyen 200, csak az is akadozva meg mosódva. Ennek nem sok értelme van. Ez úgy lett volna jó ha gyenge kártyákhoz lenne használható, amelyek nem képesek még a 60 fps - re sem, és ez megoldotta volna akár v-sync mellett is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák