Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Czo #73462 üzenetére

    Igazából több oka van, hogy ezt szeretném:
    - windows 2000-re van dual p3 rendszerem, de dual p2 p3 p3tua lapom is van pár db szinte mindegyikből, win2000-el már tele vagyok :D
    - win95,98,2000,xp már szintén megvan akár több gépen is.
    - NT nincs még, kíváncsi vagyok rá, és a pentium mellé ez korhű, és az egyetlen ami abban a korban támogatta dual procis rendszereket.
    - Kihívás

    @quailstorm - Köszönöm a linket
    @arn - nagy elvárásaim nekem sincsenek, csak igazából itt figyel a 2 lap, nemrég kaptam mindkettőt, szeretném letesztelni őket, közben egy jót szórakozni vele. Tudom, hogy arra amire én használom (játék) pont annyit tud, mint egy sima p200-233 rendszer, hiába a dupla proci, és egy jól összetákolt windows 95 is ezerszer jobb játékra, mint az NT.

    Egy helyen azt olvastam, hogy az sp6a már tartalmaz dx6-t , de máshol meg azt, hogy csak a nem hivatalos dx5 létezik hozzá.

    Még egy hüle kérdés. winworldpc-ről leszedtem a telepítőt iso-ban cd-re írni.
    Viszont feltennék több drivert, szervizpakkot, total commandert, stb a cd-re mellé, hogy egyből tudjam használni legalább a netet és total commandert, és akkor ftp-n már mindent elérek a házi szerverről, nem kell szórakozni.
    Van arra mód, hogy az iso-ba berakni a plusz cuccokat, úgy megírni?

    Másik hüle kérdés:
    A lapon (Gigabyte [link] ) van scsi csatoló.
    Hoz érdemi előnyt annak használata, mert akkor előhalászok valahonnan egy scsi drive-ot, vagy annyira gyors ide-n is, hogy felesleges?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák