Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Czo #72814 üzenetére

    Tényleg nem rossz az akkori technikával. A #72805- ben linkelt fotóról pedig azt gondoltam, hogy valami jobbfajta digit géppel készült, hát elég jó kamerák vannak már a mai mobilokban.

    (#72816) anaqer : nem is rossz ötlet, nekem meg rá kéne írni a képmentésekre, hogy Figyelem ! Nem korhű összeállítás !
    A TNT2M64- et meg én is gyorsan cseréltem, egy LP- s gépben jött nemrég. Igaz hogy csak egy FX5200- hoz találtam LP hátlapot, de azért mégiscsak jobb az is, a retro Villi/1.5 mellé pedig talán elegendő is.

    (#72817) arn : az igazság pillanata - esetleg ebbe beleköthetnék saját magam is. Bár ottvan hogy saját tesztsorral, nálam, konfig részletezése, etc, igyekszem mindent részletesen dokumentálni. Utóbbi időben pedig a Dátum/idő ablakot is rátenni a képmentésekre. Végülis nemrossz a két nézet vitája, lehet hogy sokszínűbb lesz a topik így :D
    Igen, hát alapórajelen látszik már hogy mindkettő kicsit kevés, főleg a TL- es kártyához, a poligonok adatait azért le kell szállítani a GPU- nak, nem kis feladat az sem az ilyen kisebb prociknak. De pont a TL miatt kedvelem a GeF/2-3-4-FX és a R9xxx sorozatot az ilyen korábbi gépekbe is. A tervezők is sztem ilyenek miatt hagyták rajtuk az AGP1-2x- es lehetőséget.
    A kiindulóponti interpellációkhoz pedig el is felejtettem : láttuk hogy a saját tesztek alapján az FSB növelésével tudott feljönni az Intel. De azt meg nem is említettem hogy érdemes megnézni (a kivágásban az első oszlop) a K6-2- őt 3x100- on mit hozott. 33MHz- el alacsonyabb órajel a névlegesnél, de látszik hogy 100FSB- n már annyira elemében van az AMD, hogy ott már a 112FSB- s Intel is nagyon elmarad, korhű-nem korhű, itt már nincs verseny, sztem teljesen nyilvánvaló. Ha pedig 112- re teszem az AMD- t is, akkor kiütés az első menet első percében.
    Igyekszem pártatlan lenni, a BX- et is kedvelem, amikor a Katmai lenyomta a K6-III+ - t, azt is tárgyilagosan közöltem, tudomásul vettem hogy ez van, nincs mit tenni.

    "amit rajtad kivul kb senki nem hasznalt ebben a formaban nem hogy regen, de ma sem" : a korabeli verseny erre rácáfol, sok résztvevő, sok overkill konfig.
    De pld Bacsis még durvább overkill hatásokat is szokott tanulmányozni. Sőt amikor először találkoztam vele, asszem 2007- ben :U , akkor még nem is tudtuk egymásról hogy mindketten retrozunk, azonban hamar kiderült, és szinte azonnal az ilyen totál overkill konfigokra terelődött a beszélgetés.

    Nemcsak a K6- ért lelkesedek (bár én inkább úgy mondom hogy kedvelem), hanem az egész S7/SS7 rendszerért, sokszínű, izgalmas, legtöbbféle procit fogadja.

    (#72818) Sanchez638 : akkor eléggé peched volt a Slot- al. Bármennyire kedvelem is az SS7- et, azt mindíg bevallottam hogy a BX gyorsabb, hibatűrőbb, és a különféle hardverelemekkel is kompatibilisebb, pld hangkártya - GUS.

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák