Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • 2,2 kilowattos, platinás tápbestia jött a Seasonic zászlaja alatt

    ph Az ATX 3.1-es monstrumot mesterséges intelligenciával kapcsolatos fejlesztőkörnyezetek meghajtásához szánták.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

Új hozzászólás Aktív témák

  • alvaro

    senior tag

    válasz arn #67208 üzenetére

    Én SiS496-os VIP lappal próbáltam kártyákat, de nem igazán mérvadó ez sem. Ebben VLB-vel simán lehet gyorsabb egy-egy VLB-s kártya a PCI-osoknál, de sajnos azért, mert ugyanaz a PCI kártya egy másik (ALI, UMC) lapban simán kétszer olyan gyors. És itt sajnos nem is a hibrid lap a problémás, egyszerűen SiS496-on lassú a PCI, van (volt?) PCI only SiS496 lapom és abban se mentek jobban.

    Arról nem is beszélve, hogy mit hoznak ezek a kártyák Socket 7-ben vagy ne adj Isten egy BX-ben.

    Más, ami miatt eredetileg jöttem:

    Tovább próbálgattam az MP6-okat. Átkerült a tesztlapba a Dragon, nagyon szépen látszik Astrában, hogy ez már az új 180nm-es Lynx mag. 2.5*100-on simán megy 2V-on, húzni még nem is próbáltam. Általában szép hűvösnek tűnnek ezek a Rise procik, de lesz fogyasztásmérés is, az biztos. Ami viszont feltűnt, az a pocsék skálázódás. Föltettem a Dragont 200-ról (ahol tökéletesen identikus volt teljesítményben a Kirin magossal) 250MHz-re - az eredmény kiábrándító, legjobb esetben is a különbség felével emelkedtek az eredmények.

    Adalék: Kipróbáltam ezen is az Elite-eket. Vicces módon a CGA-s jobban játszható ezen a brutál sebességen. És a plusban sem a játékmenet az, ami elromlott, mert maga az űrutazás továbbra is normális. Amit nagyon hazavágott, az a térkép: szinte lehetetlen eltalálni egy-egy rendszert, mert a kurzor a legkisebb billentyű-pöccintésre átszáguld a fél képernyőn. Szóval a receptem továbbra is 286, vagy 386DX turbo nélkül. Esetleg DOSBox :C

Új hozzászólás Aktív témák