Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Vladi #38317 üzenetére

    Táperő elég, régi 300W táp, bele is néztem, kondik jók, monitorozott értékek pedig ideálisak. Hogy miért nem a táp azt látni fogod a végén, leírom a megoldást.

    gban :

    Jól tetted hogy kizártad mert ilyet nem tudtam kimutatni én sem. Tehát kivettem minden kártyát, csupán az Abit Ti4200 maradt benne, mely a 11- es IRQ- n tanyázott stabilan, ha mellette volt a többi kártya, ha nem, akkor is. Az IDE csatoló pedig a szokásos 14-15- ön, tehát elviekben nincs gond. Fekete képernyő, tehát minden variációs lehetőség elfogyott ( RD ramom sincs több hogy csere lehessen ), illetve egy maradt, a VGA. Kicseréltem egy MSI Ti4200- ra, gond maradt, csere FX5900XT- re, bakker MINDEN MŰKÖDIK EGYBŐL, Win98SE felment, driverek szintén, minden ok, 3DMark stabilan fut.

    Csak a Ti4200- ak fogják le a lapot ( azóta más kártyákkal is próbáltam, minddel megy ), de hogy miért arról gőzöm sincs, erre van valakinek ésszerű magyarázata vagy X-akta marad ?

    A kettő Ti4200 kártya egyébként hibátlan, másik P4 lapban végigtesztelve.

    ismét Vladi : az FX5900XT többet fogyaszt mint a Ti4200.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák