Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penyus

    senior tag

    válasz bacsis #2006 üzenetére

    Egyebkent olvasom a tesztjeidet rendszeresen :) En mondjuk tuningban nem vagyok valami jo. Max ilyen celeron 366@550 meg 667@828 dolgokat csinalgattam. En inkabb gyujtom a dolgokat csak. De eleg kemeny melo, mert keves a helyem meg a penzem. K6 os AMDbol is csak par van nekem, de meg megvan azis amit 1999ben vettem 400ast a hozza valo 5ali61el. Fel evvel ezelottig anyam hasznalta :) De az csak mezei K6-2. Volt pprom is de odaadtam Telcontarnak ha tudod ki az. Mostmar picit banom. Ami igy erdekessegem van az esetleg egy cyrix mediaGX. Asszem 200as azis. Esetleg majd megnezhetem superpivel :)

    Egyebkent milyen SS7-es alaplapok a jok? Mert nekem csak 3-4 5ali61 van meg egy asus, azis ali chipes de meg van halva valami a tap reszen mert csak single tapfeszes procikkal indul el:( Letezik soft menus SS7 is? De asszem igen, Aptront mintha lattam volna anno. Sajnos mar kopnak az emlekeim. Meg igazabol en 8088 8086 286okban szoktam utazni, mert anno 91ben kezdtem 286al, szal nekem ezek a p2 p3 mar tul uj. De azert elvagyok azokkal is :))

    [ Szerkesztve ]

    Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

Új hozzászólás Aktív témák