Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz DarthSun #101558 üzenetére

    Ne vedd már így magadra, csak ugratlak. :D

    Csak egy retro gépem van továbbra is amúgy, a PIII-am, amit igen sokat használok, mert azért lett építve, hogy visszarepítsen az ezredforduló környékére :D (Intel Seattle-2 Slot1 lap, PIII 850MHz, Elsa Gef 2 GTS, V2 SLI,SB Live, Intel 10/100-as ethernet.

    Illetve a világon semmit sem kell "bizonyítanom", amit írtam, az is csak egy feedback, hogy nem csak az az út van, amin te jársz, hogy patcheljük halálba a régi os-t, mer' az úgy jó, én amióta próbálom ezeket a hardvereket működésre bírni, mindig uosp-t tettem rá bízva a járt ösvényben, de egyszer sem volt hajlandó normálisan működni... 4 vagy 5 alaplapot járt meg a gépem, mindig azt hittem, az a gond... most működik, és simán lehet, hogy azért, mert mindenből kb korabeli drivert tettem rá, és az os-t csak annyira piszkáltam meg, hogy azt a pár modern dolgot tudja, amire szükségem van (usb storage, ntfs, ja és patchmem), attól eltekintve tök meztelen a Win98.
    Hogy lehet ezt bizonyítani, fotózzak le egy Win98 desktopot? :DDD

    Minden héten backupolom fizikailag másik meghajtóra, a lemezképet pedig át szoktam másolni lanon a modern gépemre, és örülök nagyon, hogy végre minden jó. :D

Új hozzászólás Aktív témák