Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz FX9 #49700 üzenetére

    Nem bújkálok, max az off totyikban... :DDD
    Egész egyszerű a dolog: így működik most stabilan, nem sürget az idő. Más munka is van, nekem majdnem egy hektár az udvar... rendbe kell azt is szedni. Eddig nem kellett tüzelni, valamennyi fát már vágtam, de itt az erdőnk, ki kell csapnom még párat, mert a kölkök megfagynak... a 9370 lassan kevés lesz fűtésre :K Szeptemberben volt egy kis háztartási gép crash itthon, azt is most heverjük ki. Szerencsére volt sok melóm, így lett procicsere, de másra nem tudtam herdálni.

    Vettem csatikat, itt vannak a ventik, vezérlő, ventikhez+szivattyúhoz a külön táp, stb... csak a doboz nincs kész, félig megtervezve várja a sorsát. Ventitartóra vettem festéket, ma azt lefújom. Így is kicsit újra kellett gondolni, mert egy kuplung csati pár 6000 Ft (kettő kellene), csap 2000 Ft... meg ilyesmi. Kb. 20-25k lenne csak a csatik, rohadtul sokallottam, ezért lehet németből lesz rendelve pár cucc... Nem egyszerű, ha kis pííízből akarunk nagy vizet :DDD Annyira meg nincs bennem a versenyszellem, h meghajcsam így a gépet.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák