Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novver

    senior tag

    válasz vakond5 #24842 üzenetére

    Köszi a gyors reakciót :)

    Megnéztem az adatlapod. Hát, azt kell hogy mondjam: WOW. Habár a GTX 480 nem egy HD 7970, de a 8150 @ 4.5ghz elég szép kis árampusztító lehet.

    Ha a te konfigodat elbírja a tuning mellett az 520-as, akkor úgy érzem hogy abszolút megnyugodhatok.
    A foltozott achitektúrás 8350-et el kéne vinnie a 650es tápomnak.

    Köszönöm a megerősítést, a neten (PH,anandtech,overclockersclub,tomshardware,guru3d) talált tesztek fogyasztási adatait nézve én is hasonló következtetésre jutottam, de jó látni/hallani a hasonló perifériákkal rendelkező júzerek real-life tapasztalatait :)

    Tuning terén nem vagyok annyira májer, kíváncsi volnék hogy hogyan érdmes beállítani.
    Értem ezalatt :Jelenleg az 1100T fix 4.0-ra van belőve 1.39 V mellett. Turbo Core kikapcsolva.

    Ha bírja majd a 8350, akkor nyugodtan belőhetem állandó 4.5re? Neked terhelés mellett mennyire szökik fel a 8150 hőfoka? (viszonyításképp gondolom a 8350 4.5-ön kicsit jobban kéne hogy teljesítsen hőügyileg mint a 8150 4.5-ön, bár te vízhűtéssel operálsz, én meg levegőztetem majd) Elméletileg jobban degradálódik a proci nagyobb teljesítmény mellett ha jól tudom, bár ez másodlagos, hisz mi értelme megvenni ha nem használom :) Csak kíváncsi vagyok mi az általánosan elfogadott, az állandó fix, vagy az igénybevételtől függő folyamatos állítgatás? (erre MSI Control Center II-t használok, eddig bevált)

    Köszi és jó éjszakát :)

    UI: @ BomiBoogie , nem akarok tuningrekordot, de gondoltam megveszem a jelenleg kapható "legjobbat".
    Érdemesebb lenne mondjuk megspórolni párezret és megvenni a 8320-at? Nem lenne az már majdnem visszalépés kicsit a jelenlegimhez képest?

    [ Szerkesztve ]

    Life is a game... The game is my life!

Új hozzászólás Aktív témák