Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz D-LAN|FuRioN #53777 üzenetére

    Köszönöm! Ebbe az első csomagba a naplementés/esti képeket tettem, majd holnap lesz egy ugyanilyen csomag csak fényes nappali képekből a kedvenc kis városommal. :B

    Hát igen ismerős, most Ausztriában volt egy hasonló vesszőfutásom, az 5 ott töltött napon hármat végig szakadt az eső (de ez a 30L/nm szinten), hiába volt lefoglalva Hütte, hiába volt meg minden, 1100 méteren vissza kellett fordulni 3 óra esőben caplatás után, mert egyszerűen nem volt értelme, az orrom hegyéig láttam és látható volt hogy ilyen lesz még 2 napig, szóval semmi értelme nem lett volna 2600-ra felmászni.
    Majd erre jött a "slusszpoén", hogy az utolsó nap mikor végre jó idő lett, 3 óra kemény hegymenet után felértünk egy fennsíkra, ahol a túratársam elvesztette a koncentrációját, félrelépett, elesett és a jó kis nagyszemű murván csúszott 2 métert, és a bokája is szétment, úgyhogy fél órára a csúcstól vissza kellett fordulni. Még szerencse hogy lebotorkáltunk 4-5 óra alatt, mert a hegyi mentés gondolata is felmerült az esés utáni pár percben.

    +torzo
    Ez egy másik kép, próbáltam többet húzni rajta, de elcsúszik kékesbe a hegyoldal, ami nem jön be. Ja meg ugye a képarány is 4:3 de nem jön ki a 16:9 nekem ezen.
    [link]

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák