Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sizmael

    tag

    válasz marcitp #53768 üzenetére

    Minden kritika ellenére jól esik amit mondatok. Nincs még egy éve, hogy belementem ebbe a portrézásba, szóval lesz még itt fejlődés nagyon remélem :) Azért teszem ki a képeim, mert nekem tetszenek, aztán olyan dolgokat vesztek észre, amik felett elsiklok. Hogy fejlődjön a paraszt ha nem így :)
    Bár van több olyan észrevétel, amit én is látok, de engem nem zavar, vagy túlságosan is a "Portézás kőbe vésett, meg ne szegjed szabályai 23. kötetjéből" vannak előszedve :) Pl középre helyezést én nagyon szeretem alkalmazni, az említett kinéz a képbőlt magasról...vagy amit mondtál a különbözúő háttér és modell színvilág. Rengeteg portrésnál láttam ezt már és engem azok nagyon elkapnak, pedig ott sincs mögégondolva mondanivaló, egyszerűen jól fest és kész. Próbálkoztam vele sokat, aztán az itt alkalmazott technikánál jött össze úgy, hogy na, közelítek.
    Amiben többet kell tanuljak az maga a fotózás. Csak amatőr modellekkel volt dolgom eddig, és annyira nem tudom még jól irányítani őket. Minden gondolat megvan otthon mit fogok csinálni, mondani, aztán ahogy elkezdjük, huss, minden oda :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/126993952@N02/

Új hozzászólás Aktív témák