Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz Harbinger85 #460 üzenetére

    De, bőven rosszabb a Netflixnél, ott azért a tartalmak kb. fele legalább elérhető magyar nyelven, Prime-on meg jó ha a 15-20%-a. A HBO MAX-ról ne is beszéljünk, ott szinte csak magyar content van Mo.-ról, keresni kell ami nincs leszinkronizálva (per pillanat véleményem szerint ez a legjobb deal).
    Prime Video-ban van egy-két újabb sorozat/film, ami megvan szinkronnal, de jó sok nincs sajnos. Jellemzően pont amiket néznék, azok nincsenek (persze tudom, ez egyéni szuverén probléma). Amire rápróbálok, abból 10-ből 8 nem szinkronos és/vagy még magyar felirat sincs hozzá. Ami meg véletlenül szinkronos, az meg jellemzően nem érdekel. Pl. a LoTR-RoP véletlenül szinkronos, de kb. ez az egy ami érdekelhet is (amúgy már előtte a netes videotékából megszereztem, és meg is néztem, szóval ez nem tényező).
    Érdekelne még a Star Trek: Picard, mint saját gyártású sorozat, az viszont nem lett leszinkronizálva, ráadásul elkövették azt az idióta hibát, hogy pont a záró epizódhoz még felirat sincs. Sajnos jó pár ilyen idióta idegesítő baki van.
    Egyébként a kolléga a Prime Video-t kérdezte, és nem a Prime előfizetést. Ahhoz meg ugye nem jár játék, meg semmi egyéb nyalánkság.
    Szumma szummarum én perpillanat egyértelműen az HBO MAX-ot javaslom előfizetésnek, mert baromi sok tartalom van, és jó része szinkronos. Messze jobb mint az összes többi, még a Netflixnél is jobb, és nem utolsó sorban jóval olcsóbb is. Egy éves előfizu 18.990 Ft, ami 1583 Ft-ra jön ki havonta. Szemben a Netflixével, ami 4490 Ft/hó, ha 4k-ban néznéd, de a sima HD is 3490 Ft/hó.
    A Prime Video 899 Ft/hója nagyon jónak tűnik első látásra, de így hogy alig van magyar szinkronos tartalom, már erősen elgondolkodtató.

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák