Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz djgeg #9069 üzenetére

    Tapasztalat alatt nem tudom mit értesz (10+ éve dolgozom IT security területen, szerintem ez elég hosszú idő ahhoz, hogy tapasztaltnak tartsam magam). Ami a kapcsolatrendszert illeti, igazad lehet: eleve csak cca. 60 kontaktom van. De az is lehet, hogy valami egyéb paraméterem nem tetszik a HR-eseknek.
    Különösebben nem izgat a történet, mivel elvileg megvan az új melóhely (várhatóan jövő héten megyek aláírni a papírokat), csak megjegyeztem: bő egy hónapja annyira kardoskodtak itt páran, hogy ki ne hagyjam a LinkedIn regisztrációt - ehhez képest egyetlen halvány próbálkozás volt bő egy hónap alatt, az is egy külfölditől, és nem hazai ajánlattal (számomra nem opció a külföld).
    Mondjuk az is megér egy misét, hogy adott munkaadóknál hogy kezelik a jelentkezőket: 7 helyre adtam be CV-t, elég változatos vissza(nem)jelzésekkel. Ha lesz kedvem meg időm, megírom mindenki okulására. Hja, és az új állás érdekes módon azon egy próbálkozás kapcsán jön össze ha minden igaz, ahová ismerősön keresztül jutottam be, nem álláshirdető portálon keresztül jelentkezve (ami a többi hat lehetőség vonatkozásában fennáll).

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák