Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grg

    tag

    Sziasztok,

    nem tudom volt-e már, de nekem most tűnt fel az alábbi:
    Én az Ali-t forintosítva használom, tehát amennyiért látom a cikket annyit is vont le ugyebár egészen mostanáig.
    Ma vettem észre, hogy a rendelésnél amikor a bankkártya adatokat kéri, azokat megadva leokézom, akkor az összeget átváltja USD-re, és igy is terheli meg a számlát.

    Annak ellenére, hogy a beállításoknál HUF-van. Töröltem a sütiket is, de ugyanaz. Próbaképp többször is végigmentem a kártyaadatokig, de mindig átváltja.
    Érdekes módin, ha EUR-ba állítom az Ali-t, akkor marad EUR-ban a kártyaadatok után is.

    Történt esetleg valami, hogy most már HUF-al nem megy a dolog?

  • Grg

    tag

    válasz V/ #43148 üzenetére

    Hát a te bankod lehet, de pár éve épp azért állítottam be Ft-ra hogy annyit is fizessek amennyit látok, mert úgy emlékszem, hogy sosem annyi volt az annyi.

    S bizony jól rémlett, szombat este rendeltem 631Ft-ért, ami az Ali "újítása" miatt 2.02$ lett, de miután a bankok nem szeretetszolgálatok, ezért nem rögtön könyvelnek, mert akkor tényleg igazad lenne és 616Ft lett volna, de mivel csak ma könyvelték így 635 lett....

    Persze párszáz Ft-nál nem nagy a különbség, de akkor is, meg nem mindig csak ennyiért rendel az ember.

    No mindegy, úgy látszik ez csak az én stiklim, mert hasznos infóval senki sem szolgált eddig.
    (Az alinál meg persze nem lehet sehova írni, hogy most akkor mi van, és persze erről nem küldenek ám reklám mailt... :( )

Új hozzászólás Aktív témák