Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Berci77

    tag

    válasz Alex91 #13002 üzenetére

    A Vartát úgy általában szutyok gyártónak tartom, csak gondom volt vele, a Panával nem tudom mi bajod van, korábban, míg meg nem vették a Sanyo-tól az eneloop márkanevet és magát a japán gyárat, addig sem volt rossz a saját Infinium szériájuk LSD vonalon. Aztán átkerült a gyártás kínába, miután eladták a gyárat és a licencet a Fujitsunak, ha jól rémlik. Aki tehát “eredeti” eneloopot akar, az most Fujitsut vesz. Hacsak azok is tovább nem adták már azóta. :)
    Sonyval nem volt dolgom, meg a Laddán és Panán (Sanyo-n) kívül más LSD NiMH akksival sem (a Tronicot meg az Activenergyt említettem, de azokat valóban hagyjuk).
    Szóval nem az a kérdés még mindig, hogy ki mit gondol mondjuk más márkákról, hanem kinek mi a tapasztalata.
    Biztos van köztes út az eneloop Pro (fehér Ladda) és a Tronic között. Nem mindenkinek éri meg pár darabért Ikeából rendelgetnie. Nekem pl. most éppen tök más cuccokra van szükségem, amiket egy adott webshopból meg tudok rendelni, ahol jelenleg 600 alatt van a GP ReCyko+ Pro darabja. Ha ezt hozzácsapom a megrendeléshez, akkor gyakorlatilag innentől ingyen van a posta, hiszen amúgyis innen rendelnék. Na ezért kérdeztem rá, nem azért, mert elvárás, hogy jobb legyen, mint a Ladda. Mondjuk a 6 év vagy 1500 töltés gari azért bátor dolog :)

Új hozzászólás Aktív témák